+420 261 109 600
PO-PÁ 8:00 - 16:30
Úvodní strana » Partneři

Partneři

Slavia pojišťovna

logo-slavia-nove-neg-rgb.jpgTradiční pojišťovací společnost Slavia pojišťovna, a. s., vznikla již v roce 1868. Od té doby se stále rozvíjí a snaží poskytovat své služby co nejkvalitnějším způsobem. Kořeny společnosti jsou pevně spjaty s úplným počátkem českého pojišťovnictví. Plynule navazuje na činnost banky Slavia, u které se nechávaly pojistit ty nejznámější osobnosti žijící v 19. století a 20. století.

Číst dál...

 

Česká podnikatelská pojišťovna

cpp.jpgČeská podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995.
 

Číst dál...

 

Allianz pojišťovna

allianz-logo_.jpgSpolečnost Allianz je právem řazena mezi tři pojišťovny s nejsilnějším postavením na českém finančním trhu. Zapsána do obchodního rejstříku byla již v roce 1992. Ve svých počátcích působila společnost Allianz v České republice pouze v oblasti životního pojištění pod názvem Allianz životní pojišťovna, ale později své služby rozšířila i o další pojišťovací produkty. Mimo jiné se tato pojišťovna v České republice zapsala do povědomí zprostředkováváním povinného ručení.

Číst dál...

 

GENERALI Česká pojišťovna

Logo_Generali Česká Pojišťovna.png

Generali pojišťovna, a.s., se vyznačuje hlavně svým komplexním přístupem v oblasti pojišťovnictví. Nabízí svým klientům široké spektrum svých produktů a také rozsáhlé poradenství v oblasti financí. V celé společnosti pracuje přibližně 3000 zaměstnanců a také spousta specializovaných finančních poradců. Generali pojišťovna, a.s., vychází z poměrně hluboké tradice, jelikož svou první pobočku otevřela v Praze již roku 1832. Úspěšně se rozvíjela až do roku 1945, kdy došlo ke znárodnění, a majetek společnosti byl zkonfiskován. Generali tak byla v podstatě zrušena. K nápravě této situace došlo až v roce 1993, kdy se do České republiky Generali pojišťovna vrátila.

Číst dál...

 

Kooperativa

jak-se-vyvijela-loga-pojistoven-a-jejich-reklamni-materialy-18.jpgDruhou největší pojišťovnou v České republice je Kooperativa, a. s. Jde o univerzální typ pojišťovny, která nabízí všechny možné produkty životním pojištěním počínaje a povinným ručením konče. Pojišťovna Kooperativa vychází z poměrně bohaté tradice pojišťovnictví, jelikož na našem území působí od roku 1991. Právě tehdy se stala v podstatě první komerční pojišťovnou, která u nás zahájila činnost. Její podíl na pojišťovnictví v České republice činí 23 %.

Číst dál...

 

ČSOB pojišťovna

csob_pojistovna_side_r.jpgSilná a stabilní pojišťovna - přesně takto lze charakterizovat ČSOB Pojišťovnu, a. s. Premiéru na českém finančním trhu si tato společnost odbyla již v roce 2006, kdy přišla jako čtvrtá nejsilnější společnost v oblasti pojištění všeobecně. Obrovskou výhodou ČSOB Pojišťovny je skutečnost, že spadá pod velkou skupinu ČSOB, která je stálicí nejen na českém finančním trhu. Skupina ČSOB je součástí velké nadnárodní finanční korporace KBC. Ta ovládá velkou část světového finančního trhu.

Číst dál...

 

Hasičská vzájemná pojišťovna

hvp-logo.pngHasičská vzájemná pojišťovna, a.s., je jedním z nejstarších pojišťovacích ústavů na území ČR, která byla založena roku 1900 v Brně. Činnost Hasičské vzájemné pojišťovny byla obnovena Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska v roce 1992.

Číst dál...

 

MAXIMA pojišťovna

logo_maxima.pngVlastní univerzální licenci na pojišťovací činnost v oblasti životních a neživotních pojištění a na zajišťovací činnost v rozsahu fakultativní činnosti. Dále se zabývá zprostředkovatelskou činností v oblasti pojištění, stavebního spoření a penzijního připojištění, poradenstvím souvisejícím s pojištěním a šetřením pojistných událostí.

Číst dál...

 

Direct pojišťovna

Direct_pojistovna_logo_b.jpg

Svého času přinesl Direct na trh revoluci – byl první pojišťovnou, která své produkty nabízela výhradně přes telefon a internet. Z původního zaměření na pojištění motorových vozidel se nabídka rozšířila i do dalších oblastí. Za svůj výrazně inovativní přístup Direct získal například ocenění Pojišťovací inovátor nebo Nejdynamičtější pojišťovna.

Číst dál...

 

UNIQA pojišťovna

logo_uniqa_pojistovna.pngPojišťovna UNIQA není na českém finančním trhu žádným nováčkem, jelikož zde působí již od roku 1993. Tento držitel univerzální licence v pojišťovnictví je schopen nabídnout prakticky všechny možné produkty, které s pojištěním jakkoli souvisejí. Zabývá se pojišťováním fyzických osob, ale také osob právnických. V současné době je UNIQA na jedné z předních pozic na českém trhu s pojišťovacími produkty. Děje se tak i díky spoluzakladateli této společnosti, jímž je silná finanční skupina UNIQA International Versicherungs-Holding GmbH.

Číst dál...

 

Ergo pojišťovna

ergo-logo-1.jpgPojišťovací skupina ERGO je jednou z největších pojišťovacích skupin v Německu a Evropě. Celosvětově je v této skupině zastoupeno více než 30 zemí, a to především z regionů Evropa a Asie.

ERGO nabízí široké spektrum pojistných a spořících produktů a dalších služeb. Ve své vlasti (v Německu) patří ERGO k vedoucím poskytovatelům, a to ve všech oborech. 50.000 lidí po celém světě pracuje pro tento koncern, ať již jako zaměstnanci či samostatní zprostředkovatelé.

Číst dál...

 

Pojišťovna VZP

image.jpgPojišťovna VZP, a.s. vznikla jako dceřiná společnost Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky dne 16. 1. 2004. K 1. 5. 2004 došlo k ukončení pojišťovací činnosti VZP ČR v oblasti smluvního zdravotního pojištění a role aktivního pojistitele přešla na novou dceřinou společnost s obchodním názvem Pojišťovna VZP, a.s., která současně přebrala pojistný kmen. VZP ČR však zůstala i nadále hlavní distribuční sítí pojistných produktů Pojišťovny VZP, a.s.

Číst dál...

PO-PÁ 8:00-16:30
+420 261 109 600