Partneři

Úvodní strana » Partneři
Slavia pojišťovna

Slavia pojišťovna

Tradiční pojišťovací společnost Slavia pojišťovna, a. s., vznikla již v roce 1868. Od té doby se stále rozvíjí a snaží poskytovat své služby co nejkvalitnějším způsobem.

Česká Podnikatelská pojišťovna

Česká Podnikatelská pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění.

Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovna

Společnost Allianz je právem řazena mezi tři pojišťovny s nejsilnějším postavením na českém finančním trhu. Zapsána do obchodního rejstříku byla již v roce 1992.

Generali Česká pojišťovna

Generali Česká pojišťovna

Generali pojišťovna, a.s., se vyznačuje hlavně svým komplexním přístupem v oblasti pojišťovnictví. Nabízí svým klientům široké spektrum svých produktů a také rozsáhlé poradenství v oblasti financí.

Kooperativa

Kooperativa

Druhou největší pojišťovnou v České republice je Kooperativa, a. s. Jde o univerzální typ pojišťovny, která nabízí všechny možné produkty životním pojištěním počínaje a povinným ručením konče.

ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna

Silná a stabilní pojišťovna - přesně takto lze charakterizovat ČSOB Pojišťovnu, a. s. Premiéru na českém finančním trhu si tato společnost odbyla již v roce 2006.

Hasičská vzájemná pojišťovna

Hasičská vzájemná pojišťovna

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., je jedním z nejstarších pojišťovacích ústavů na území ČR, která byla založena roku 1900 v Brně.

Direct pojišťovna

Direct pojišťovna

Direct byla první pojišťovna, která své produkty nabízela výhradně přes telefon a internet. Z původního zaměření na pojištění motorových vozidel se nabídka rozšířila i do dalších oblastí.

UNIQA pojišťovna

UNIQA pojišťovna

Pojišťovna UNIQA není na českém finančním trhu žádným nováčkem, jelikož zde působí již od roku 1993. Je schopna nabídnout prakticky všechny možné produkty, které s pojištěním jakkoli souvisejí.

Pojišťovna VZP

Pojišťovna VZP

Pojišťovna VZP, a.s. vznikla jako dceřiná společnost Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky dne 16. 1. 2004. Přebrala její pojistný kmen. VZP ČR je však stále hlavní distribuční sítí pojistných produktů Pojišťovny VZP, a.s.

Pole označená * jsou povinná.