O nás

Total Brokers a.s. je úspěšnou pojišťovací makléřskou společností působící na českém trhu od roku 2005. Poskytuje pojištění osob, firem, vozidel i zdravotní pojištění cizinců. Známe pojišťovací trh a dlouhodobě sledujeme jeho vývoj. Služby, které nabízíme, nespočívají pouze ve srovnávání nabídek pojištění, ale především v individuálním přístupu ke každému klientovi a ve využití našich znalostí produktů pojišťoven včetně jejich výjimek a postupů při likvidaci.

Úvodní strana » O nás

NAŠE POSLÁNÍ

Díky bohatým zkušenostem a skutečně individuálnímu přístupu přinášíme svým klientům pojištění přesně podle jejich potřeb. Zanalyzujeme situaci, určíme relevantní pojistná rizika a navrhneme nejlepší pojištění.

 

Nejlepší pojištění? To je optimálně zvolené pojistné krytí, adekvátní cena a bezproblémová likvidace případných škod.

Nejdůležitější je pro nás spokojený klient, proto ke své práci přistupujeme zodpovědně, poctivě a profesionálně

Jsme pojišťovací makléř, který je ve Vaší blízkosti.
 

NAŠI PRACOVNÍCI

Společnost Total Brokers vytvořila Etický kodex společnosti, ve kterém jsou definovány hodnoty a zásady společnosti. Těmito hodnotami se řídíme nejen při poskytování služeb klientům, ale i mezi sebou navzájem.

 

Jsme společností poskytující služby pro lidi prostřednictvím lidí, proto je u nás člověk na prvním místě. Vytváříme prostředí důvěry. Vážíme si svojí práce i práce ostatních. Odměňujeme naše pracovníky vždy dle odvedené práce tak, aby pro ně byla práce stále motivující. 

 

Podporujeme všechny své zaměstnance v profesním rozvoji a staráme se o jejich spokojenost. Pomáháme svým zaměstnancům objevit jejich potenciál a radíme jak jej využít v jejich prospěch. Usilujeme o úspěch našich spolupracovníků a celé společnosti Total Brokers a.s..

 

Jsme členy Asociace českých pojišťovacích makléřů

Pole označená * jsou povinná.