+420 261 104 600
PO-PÁ 8:00 - 17:00
Úvodní strana » Partneři » Ergo pojišťovna

Ergo pojišťovna

ergo-logo-1.jpg

 

 

 

 

 

Pojišťovací skupina ERGO je jednou z největších pojišťovacích skupin v Německu a Evropě. Celosvětově je v této skupině zastoupeno více než 30 zemí, a to především z regionů Evropa a Asie.

ERGO nabízí široké spektrum pojistných a spořících produktů a dalších služeb. Ve své vlasti (v Německu) patří ERGO k vedoucím poskytovatelům, a to ve všech oborech. 50.000 lidí po celém světě pracuje pro tento koncern, ať již jako zaměstnanci či samostatní zprostředkovatelé. V roce 2011 byl objem přijatého pojistného ERGO 20 mld. Eur.

ERGO patří k Munich RE, jednomu z vedoucích zajistitelů na světě.

 

V naší nabídce naleznete:

  • Zdravotní pojištění cizinců

Novinky

  • Jak si vybrat cestovní pojištění k moři

    Slunce, moře, odpočinek, zajímavá kniha, dobré jídlo, zábava, romantická zákoutí přímořských městeček… tyto a další představy se promítají lidem v hlavě, když odpočítávají poslední dny do odjezdu k moři. Při balení kufrů na dovolenou ale mnozí zapomínají na jednu důležitou věc, a to sjednat si před odjezdem cestovní pojištění.

  • Mobil za volantem může za každou čtrnáctou škodu

    Řidiči na českých silnicích způsobí ročně až deset tisíc škod z povinného ručení, jejichž příčinou je používání mobilního telefonu za volantem. Alarmující je, že řidiči za jízdy nejen telefonují, ale také píší textové zprávy, natáčí videa, fotí nebo brouzdají po internetu. V České republice a dalších evropských státech zakazuje telefonování za jízdy zákon a za jeho porušení hrozí pokuty a odebrání bodů.

  • Od nového roku na nepojištěné škody opět přispívají nepojištění motoristé

    Od 1. ledna 2018 je znovu zaveden příspěvek nepojištěných do garančního fondu České kanceláře pojistitelů (ČKP). Ten se týká těch, kteří mají své vozidlo registrované pro provoz, avšak nemají povinné ručení.

Více
PO-PÁ 8:00-17:00
+420 261 109 600