+420 261 104 600
PO-PÁ 8:00 - 17:00
Úvodní strana » Partneři » Ergo pojišťovna

Ergo pojišťovna

ergo-logo-1.jpg

 

 

 

 

 

Pojišťovací skupina ERGO je jednou z největších pojišťovacích skupin v Německu a Evropě. Celosvětově je v této skupině zastoupeno více než 30 zemí, a to především z regionů Evropa a Asie.

ERGO nabízí široké spektrum pojistných a spořících produktů a dalších služeb. Ve své vlasti (v Německu) patří ERGO k vedoucím poskytovatelům, a to ve všech oborech. 50.000 lidí po celém světě pracuje pro tento koncern, ať již jako zaměstnanci či samostatní zprostředkovatelé. V roce 2011 byl objem přijatého pojistného ERGO 20 mld. Eur.

ERGO patří k Munich RE, jednomu z vedoucích zajistitelů na světě.

 

V naší nabídce naleznete:

  • Zdravotní pojištění cizinců

Novinky

  • Od nového roku na nepojištěné škody opět přispívají nepojištění motoristé

    Od 1. ledna 2018 je znovu zaveden příspěvek nepojištěných do garančního fondu České kanceláře pojistitelů (ČKP). Ten se týká těch, kteří mají své vozidlo registrované pro provoz, avšak nemají povinné ručení.

  • Penzijní připojištění stále funguje

    Přemýšlíte o zajištění na důchod? Podle expertů je „penzijko“ stále nejlepším finančním produktem pro spoření na penzi. Jaké jsou rozdíly mezi penzijním připojištěním a doplňkovým penzijním spořením?

  • Pojištění odpovědnosti: Vyplatí se i v běžném životě?

    Za chyby se platí. Obligátní, leč velmi pravdivé přísloví. A omylem rozbité sousedovo okno se nakonec může jevit jako ten nejmenší problém. Škodu totiž můžete způsobit kdykoliv a komukoliv rychleji, než řeknete švec. A reakce “je mi to líto” rozhodně stačit nebude. Dnes už stále více lidí velmi dobře vědí, že mají právo požadovat odpovídající odškodné.

Více
PO-PÁ 8:00-17:00
+420 261 109 600