+420 261 104 600
PO-PÁ 8:00 - 17:00
Úvodní strana » Partneři » Direct pojišťovna

Direct pojišťovna

Direct_pojistovna_logo_b.jpg

 

 

 

 

Svého času přinesl Direct na trh revoluci – byl první pojišťovnou, která své produkty nabízela výhradně přes telefon a internet. Z původního zaměření na pojištění motorových vozidel se nabídka rozšířila i do dalších oblastí.

Za svůj výrazně inovativní přístup Direct získal například ocenění Pojišťovací inovátor nebo Nejdynamičtější pojišťovna.

V roce 2015 se  na český trh vrací pojišťovna Direct. Nejde o pouhé přeznačení původní pojišťovny Triglav, ale nový Direct přichází s koncepcí , která nabízí rychlá, spolehlivá, srozumitelná a přátelská řešení i komunikaci.

Podstatnou změnu proti minulosti představuje také fakt, že pojištění Directu je dostupné kromě internetu a telefonu také dalšími cestami – v síti vlastních poboček a makléřských společností.

Zdroj: Direct pojišťovna

 

Novinky

  • Jak si vybrat cestovní pojištění k moři

    Slunce, moře, odpočinek, zajímavá kniha, dobré jídlo, zábava, romantická zákoutí přímořských městeček… tyto a další představy se promítají lidem v hlavě, když odpočítávají poslední dny do odjezdu k moři. Při balení kufrů na dovolenou ale mnozí zapomínají na jednu důležitou věc, a to sjednat si před odjezdem cestovní pojištění.

  • Mobil za volantem může za každou čtrnáctou škodu

    Řidiči na českých silnicích způsobí ročně až deset tisíc škod z povinného ručení, jejichž příčinou je používání mobilního telefonu za volantem. Alarmující je, že řidiči za jízdy nejen telefonují, ale také píší textové zprávy, natáčí videa, fotí nebo brouzdají po internetu. V České republice a dalších evropských státech zakazuje telefonování za jízdy zákon a za jeho porušení hrozí pokuty a odebrání bodů.

  • Od nového roku na nepojištěné škody opět přispívají nepojištění motoristé

    Od 1. ledna 2018 je znovu zaveden příspěvek nepojištěných do garančního fondu České kanceláře pojistitelů (ČKP). Ten se týká těch, kteří mají své vozidlo registrované pro provoz, avšak nemají povinné ručení.

Více
PO-PÁ 8:00-17:00
+420 261 109 600