+420 261 104 600
PO-PÁ 8:00 - 17:00
Úvodní strana » Partneři » Direct pojišťovna

Direct pojišťovna

Direct_pojistovna_logo_b.jpg

 

 

 

 

Svého času přinesl Direct na trh revoluci – byl první pojišťovnou, která své produkty nabízela výhradně přes telefon a internet. Z původního zaměření na pojištění motorových vozidel se nabídka rozšířila i do dalších oblastí.

Za svůj výrazně inovativní přístup Direct získal například ocenění Pojišťovací inovátor nebo Nejdynamičtější pojišťovna.

V roce 2015 se  na český trh vrací pojišťovna Direct. Nejde o pouhé přeznačení původní pojišťovny Triglav, ale nový Direct přichází s koncepcí , která nabízí rychlá, spolehlivá, srozumitelná a přátelská řešení i komunikaci.

Podstatnou změnu proti minulosti představuje také fakt, že pojištění Directu je dostupné kromě internetu a telefonu také dalšími cestami – v síti vlastních poboček a makléřských společností.

Zdroj: Direct pojišťovna

 

Novinky

  • Od nového roku na nepojištěné škody opět přispívají nepojištění motoristé

    Od 1. ledna 2018 je znovu zaveden příspěvek nepojištěných do garančního fondu České kanceláře pojistitelů (ČKP). Ten se týká těch, kteří mají své vozidlo registrované pro provoz, avšak nemají povinné ručení.

  • Penzijní připojištění stále funguje

    Přemýšlíte o zajištění na důchod? Podle expertů je „penzijko“ stále nejlepším finančním produktem pro spoření na penzi. Jaké jsou rozdíly mezi penzijním připojištěním a doplňkovým penzijním spořením?

  • Pojištění odpovědnosti: Vyplatí se i v běžném životě?

    Za chyby se platí. Obligátní, leč velmi pravdivé přísloví. A omylem rozbité sousedovo okno se nakonec může jevit jako ten nejmenší problém. Škodu totiž můžete způsobit kdykoliv a komukoliv rychleji, než řeknete švec. A reakce “je mi to líto” rozhodně stačit nebude. Dnes už stále více lidí velmi dobře vědí, že mají právo požadovat odpovídající odškodné.

Více
PO-PÁ 8:00-17:00
+420 261 109 600