+420 261 109 600
PO-PÁ 8:00 - 16:30

Pojištění odpovědnosti

Mám zájem

Pojištění odpovědnosti za škody v běžném občanském životě

V pojištění odpovědnosti za škodu občanů jsou zahrnuta rizika vyplývající z běžných a obvyklých činností v občanském životě.

Pojištění kryje škody způsobené třetí osobě neúmyslně, vzniklé převážně v souvislosti s vedením domácnosti a provozem jejího zařízení, při rekreačním sportu, cyklistice, jízdě na koni nebo škody způsobené pojištěným vlastníkem či opatrovatelem drobných domácích a hospodářských zvířat.

 

Pojištění odpovědnosti z držby či vlastnictví nemovitosti

Pojištění odpovědnosti za škodu z držby či vlastnictví nemovitosti kryje odpovědnost pojištěného vlastníka, držitele, nájemce nebo správce nemovitosti za škodu způsobenou jiné osobě, která vznikla v souvislosti s touto nemovitostí. Pojišťovna za vás uhradí škody způsobené třetím osobám, za které nesete odpovědnost – např. požár rozšířený na sousední majetek, škodu způsobenou pádem rampouchu ze střechy nebo utržením střešní krytiny, pádem stromu na sousední nemovitost apod.

Nezávazná poptávka

Nebudeme Vám volat zbytečně

Vaši e-mailovou adresu nikdy nikomu nedáme

Pokud nechcete, nemusíte toto pole vyplňovat. Určitě se Vám ozveme


Informace o zpracování osobních údajů - odesláním formuláře subjekt prohlašuje, že byl o výše uvedených informacích a o svých právech poučen jasně a srozumitelně, že poskytnutým informacím porozuměl, že je bere na vědomí a že nemá na správce ve věci zpracovávání jeho osobních údajů žádné doplňující dotazy. Dále prohlašuje, že nemá proti zpracování jím poskytnutých údajů k výše uvedenému účelu zpracování správcem údajů žádné výhrady.

Pole označená * jsou povinná.

PO-PÁ 8:00-16:30
+420 261 109 600