+420 261 109 600
PO-PÁ 8:00 - 16:30

Pojištění domácností

Mám zájem

Pojištění domácností uchrání váš majetek před živelními událostmi (požár, výbuch, úder blesku, vodovodní škody atd.), odcizením a vandalismem. Dále můžete pojistnou ochranu rozšířit o speciální rizika jako je dočasné přepětí v síti, zatečení, rozbití skla. Pojištění se vztahuje zejména na věci movité, které tvoří vybavení vašeho bytu, tj. nábytek, elektroniky, cennosti a peníze. Vztahuje se ale i na věci uložené v nebytových prostorech (např. kola ve sklepě nebo v garáži).

Velmi důležité je rovněž nezapomenout při sjednání na pojištění odpovědnosti z občanského života pro případ, že chvilkovou neopatrností vytopíte sousedy, požárem poškodíte cizí byt nebo váš pes způsobí škodu.

Pojištění domácnosti však neochrání nemovitost, ve které se domácnost nachází (byt, rodinný dům apod.). Z tohoto důvodu vám doporučujeme uzavřít též pojištění nemovitosti, ve které se domácnost nachází.

 

Doporučujeme vám schůzku s naším pojišťovacím poradcem, který vám na základě analýzy vašich potřeb bezplatně pomůže s výběrem optimální varianty jak z hlediska pojistného krytí, tak i z hlediska ceny.

Nezávazná poptávka

Nebudeme Vám volat zbytečně

Vaši e-mailovou adresu nikdy nikomu nedáme

Pokud nechcete, nemusíte toto pole vyplňovat. Určitě se Vám ozveme


Informace o zpracování osobních údajů - odesláním formuláře subjekt prohlašuje, že byl o výše uvedených informacích a o svých právech poučen jasně a srozumitelně, že poskytnutým informacím porozuměl, že je bere na vědomí a že nemá na správce ve věci zpracovávání jeho osobních údajů žádné doplňující dotazy. Dále prohlašuje, že nemá proti zpracování jím poskytnutých údajů k výše uvedenému účelu zpracování správcem údajů žádné výhrady.

Pole označená * jsou povinná.

PO-PÁ 8:00-16:30
+420 261 109 600