+420 261 109 600
PO-PÁ 8:00 - 16:30

Životní pojištění

Mám zájem

Životní pojištění představuje vhodnou ochranu v nenadálých životních situacích pro vás a pro vaši rodinu či blízké v případě úmrtí, zranění a pracovní neschopnosti. Může také zajistit finanční prostředky na léčbu závažných onemocnění a příjem v případě plného invalidního důchodu.

Životní pojištění vám také pomůže uspořit na daních

Pokud tento produkt splňuje zákonem stanovené podmínky, umožní vám odečíst od daňového základu až 24 000 Kč ročně.

 

Životní pojištění je moderní produkt, který nabízí maximální flexibilitu. Obsahuje rezervotvornou investiční složku, kde vám ponecháme prostor aktivně se podílet na rozhodnutích o správě vašich finančních prostředků výběrem z několika investičních fondů a programů. Pojištění si sestavíte přesně podle svých potřeb a kdykoli v průběhu života je můžete přizpůsobit své momentální životní situaci.

Pokud vás zajímá, která varianta je pro vás nejvhodnější, sjednejte si nezávaznou schůzku s naším pojišťovacím poradcem. Na základě analýzy vaší životní situace a potřeb bezplatně pomůžeme s výběrem optimální varianty jak z hlediska věku, životní situace, ceny, tak i z hlediska pojistného krytí.

Nezávazná poptávka

Nebudeme Vám volat zbytečně

Vaši e-mailovou adresu nikdy nikomu nedáme

Pokud nechcete, nemusíte toto pole vyplňovat. Určitě se Vám ozveme


Informace o zpracování osobních údajů - odesláním formuláře subjekt prohlašuje, že byl o výše uvedených informacích a o svých právech poučen jasně a srozumitelně, že poskytnutým informacím porozuměl, že je bere na vědomí a že nemá na správce ve věci zpracovávání jeho osobních údajů žádné doplňující dotazy. Dále prohlašuje, že nemá proti zpracování jím poskytnutých údajů k výše uvedenému účelu zpracování správcem údajů žádné výhrady.

Pole označená * jsou povinná.

PO-PÁ 8:00-16:30
+420 261 109 600