+420 261 104 600
PO-PÁ 8:00 - 17:00

Pojištění právní ochrany

Mám zájem

Složité podnikatelské prostředí a stále se měnící zákony mohou znamenat zejména pro menší firmy problém při obraně oprávněných obchodních zájmů a v právních sporech finančně velmi nákladnou záležitost. Náklady na právní zastoupení a vedení sporů mohou ve složitějších případech dosáhnout až stovek tisíc korun. Řada firem proto v praxi zvažuje, zda si mohou dovolit své zájmy právně hájit a zda finanční přínos z vyhraného sporu vůbec pokryje požadovanou částku na právní zastoupení.

 

Pojistné krytí

Řešením tohoto problému je proto sjednání pojištění právní ochrany, zaručující pojištěnému subjektu v případě potřeby úhradu nákladů na právní pomoc ( zastupování při soudním řízení, právní poradenství apod. ) Pojištění se vztahuje na pracovněprávní vztahy se zaměstnanci, spory se zákazníky, spory se správními a finančními institucemi, včetně pojišťoven, bank atd.

Nezávazná poptávka

Nebudeme Vám volat zbytečně

Vaši e-mailovou adresu nikdy nikomu nedáme

Pokud nechcete, nemusíte toto pole vyplňovat. Určitě se Vám ozveme


Informace o zpracování osobních údajů - odesláním formuláře subjekt prohlašuje, že byl o výše uvedených informacích a o svých právech poučen jasně a srozumitelně, že poskytnutým informacím porozuměl, že je bere na vědomí a že nemá na správce ve věci zpracovávání jeho osobních údajů žádné doplňující dotazy. Dále prohlašuje, že nemá proti zpracování jím poskytnutých údajů k výše uvedenému účelu zpracování správcem údajů žádné výhrady.

Pole označená * jsou povinná.

Novinky

  • Od nového roku na nepojištěné škody opět přispívají nepojištění motoristé

    Od 1. ledna 2018 je znovu zaveden příspěvek nepojištěných do garančního fondu České kanceláře pojistitelů (ČKP). Ten se týká těch, kteří mají své vozidlo registrované pro provoz, avšak nemají povinné ručení.

  • Penzijní připojištění stále funguje

    Přemýšlíte o zajištění na důchod? Podle expertů je „penzijko“ stále nejlepším finančním produktem pro spoření na penzi. Jaké jsou rozdíly mezi penzijním připojištěním a doplňkovým penzijním spořením?

  • Pojištění odpovědnosti: Vyplatí se i v běžném životě?

    Za chyby se platí. Obligátní, leč velmi pravdivé přísloví. A omylem rozbité sousedovo okno se nakonec může jevit jako ten nejmenší problém. Škodu totiž můžete způsobit kdykoliv a komukoliv rychleji, než řeknete švec. A reakce “je mi to líto” rozhodně stačit nebude. Dnes už stále více lidí velmi dobře vědí, že mají právo požadovat odpovídající odškodné.

Více
PO-PÁ 8:00-17:00
+420 261 109 600