+420 261 109 600
PO-PÁ 8:00 - 16:30

Pojištění právní ochrany

Mám zájem

Složité podnikatelské prostředí a stále se měnící zákony mohou znamenat zejména pro menší firmy problém při obraně oprávněných obchodních zájmů a v právních sporech finančně velmi nákladnou záležitost. Náklady na právní zastoupení a vedení sporů mohou ve složitějších případech dosáhnout až stovek tisíc korun. Řada firem proto v praxi zvažuje, zda si mohou dovolit své zájmy právně hájit a zda finanční přínos z vyhraného sporu vůbec pokryje požadovanou částku na právní zastoupení.

 

Pojistné krytí

Řešením tohoto problému je proto sjednání pojištění právní ochrany, zaručující pojištěnému subjektu v případě potřeby úhradu nákladů na právní pomoc ( zastupování při soudním řízení, právní poradenství apod. ) Pojištění se vztahuje na pracovněprávní vztahy se zaměstnanci, spory se zákazníky, spory se správními a finančními institucemi, včetně pojišťoven, bank atd.

Nezávazná poptávka

Nebudeme Vám volat zbytečně

Vaši e-mailovou adresu nikdy nikomu nedáme

Pokud nechcete, nemusíte toto pole vyplňovat. Určitě se Vám ozveme


Informace o zpracování osobních údajů - odesláním formuláře subjekt prohlašuje, že byl o výše uvedených informacích a o svých právech poučen jasně a srozumitelně, že poskytnutým informacím porozuměl, že je bere na vědomí a že nemá na správce ve věci zpracovávání jeho osobních údajů žádné doplňující dotazy. Dále prohlašuje, že nemá proti zpracování jím poskytnutých údajů k výše uvedenému účelu zpracování správcem údajů žádné výhrady.

Pole označená * jsou povinná.

PO-PÁ 8:00-16:30
+420 261 109 600